• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Ledri dhe Vig Poppa bashkojnë forcat

Ledri Vula dhe Vig Poppa janë në prag të lançimit të duetit të tyre. Të dy reperat do të sjellin projektin e tyre të ri shumë shpejt.

Pasi përfunduan anën muzikore, xhirimet e klipit janë caktuar dhe do të fillojnë shpejt, mësojnë burimet e Telegrafit.

Muzika është punuar nga Duja dhe Str8 Fiya, kurse miksi dhe masteri në Redbox.

image