• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Ledion Liço ka ditëlindjen, Lori urim special kunatit: Faleminderit që e bën motrën time..

Lori dhe Ledioni duket se kanë një marrëdhënie që shkon përtej të qenurit kunetër. Më tepër duken si dy miq shumë të mirë. Në ditën e tij të lindjes Lori ka zgjedhur një foto të të dyve duke u përqafuar për t’i përcjellë urimin.

 

“Gëzuar ditëlindjen për këtë shpirt të bukur. Faleminderit që më ke mësuar të jem vetvetja, faleminderit që e bën motrën time të lumtur dhe faleminderit për London birin”- ka shkruar Lori bashkangjitur fotos me Ledionin./revistawho.com

CLOSE
CLOSE