close
Breaking NewsLajme

Ledina Çelo marton mbesën. Ja gjesti romantik i dhëndrit (FOTO)

1343028608-ledina-celo_duet

Ledina Çelo marton mbesën e saj. Ajo ka postuar një foto të çiftit dhe e ka uruar mbesën: “Jetë të lumtur zemra hallës. Të dua shumë.” Ajo që bie në sy në foto është gjesti romantik i dhëndrit i cili është ulur në gjunjë duke mbajtur një tufë trëndafilash të kuq teksa i propozon mbesës së Ledinës.

15253507_736524433169896_3725926457230681434_n
Tags : Ledina Celo
loading...