• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Ledina Çelo e fillon dimrin me stil

Ajo është një nga këngëtaret seksi të skenës shqiptare. Ndonëse është nënë e dy fëmijëve, Ledina Çelo vazhdon të mbetet në top formë. Në vendin ku ajo jeton aktualisht me fëmijët dhe bashkëshortin e saj ( Gjermani), dimri duket se ka trokitur dhe siç e shohim nga fotot që këngëtarja ka postuar në rrjetet sociale, duket se ajo e ka pritur atë e veshur shumë stil dhe “trendy”.

image