close
Breaking NewsLajme

Ledina Çelo e fiksuar pas…

13179358_10154192825738055_908958159858142438_n

Edhe pse është një nga këngëtaret më seksi shqiptare, ajo nuk është e fiksuar pas rrobave dhe aksesorëve. Fiksimi i Ledina Çelos janë çajrat. Në Insta Stories këngëtarja ka postuar disa foto ku tregon se është “addicted” pas tyre. E në fakt tani në stinën e dimrit janë zgjedhja e duhur…

loading...