• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Laura Vorpsi shtatzënë, zbulohet gjinia e fëmijës

Pak ditë më parë në media bëri bujë lajmi se ish- zëdhënësja bukuroshe e PD-së, Laura Vorpsi është në pritjetë ëmbël. Ajo dhe i dashuri i saj, biznesmeni Theodhori Çami së shpejti do të bëhen prindër për herë të parë. Sipas revistës Anabel, çifti është në pritje të ëmbël të një vajze.Pedagogia e Fakultetit të Tiranës mësohet së është në muajin e pestë të shtatëzanisë, ndërkohë që nuk dihen ende planet e çiftit për martesë.

Laura Vorpsi dhe Theodhori Cami me ciftin Ylli dhe Mimoza Ndroqi ne dasmen e te birit
Laura Vorpsi dhe Theodhori Cami me ciftin Ylli dhe Mimoza Ndroqi ne dasmen e te birit