• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Jetë, Këshilla, Lajme

Larja e peshqirave deri tani ka qenë e gabuar! Ja si mund të ruani butësinë e tyre

Me siguri të gjitha femrave ju ka ndodhur të lajnë peshqirat dhe sado që janë përpjekur për t’i mbajtur të butë, pas tre ose katër larjesh ata janë ashpërsuar. Keni menduar se zgjidhje është shtimi i zbutësve në lavatriçe, por kjo nuk është e vërtetë.

Image result for towels

Mënyra më e mire për të ruajtur butësinë e pëshqirëve është t’i lash më ujë të ftohtë dhe të mos shtosh zbutës me tepricë. Pra mjafton të shtosh sasinë normale të pluhurit larës dhe ujë të ftohtë.

Sekreti tjetër është: Mos i lër të thahen për një kohë të gjatë!/revistawho.com

CLOSE
CLOSE