• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Lajmi për fejesën, reagon Noizy: Më fikët derën!

Ka qenë padyshim kryeartikulli i ditës së sotme, lajmi se reperi i famshëm Noizy, së shpejti do të vendosë unazën në gisht. Sipas një shkrimi të botuar në supelementin “Bluetooth” i cili u shpërnda me shpejtësi në të gjitha portalet, këngëtari Rigels Rajku është i dashuruar me një vajzë shqiptare që jeton në Francë, dhe se familjet respektive janë në dijeni e madje janë prezantuar. Mirëpo vetëm pak më parë reperi ka bërë një reagim në Instagram. E ka marrë me sportivitet Noizy lajmin për fejesën dhe ka shkruar: “Kush e ka nxjerrë këtë rren ju thafshin durt se më fikët derën”. Brenda pak minutave fansat e tij kanë vërshuar me qindra komente./ revistawho.com

 

Una foto pubblicata da NOIZY (@zinizin) in data: