close
Breaking NewsLajme

LAJMI I FUNDIT/ Sulm me armë në aeroportin e Florida-s, 3 të vdekur

c_2_articolo_3049840_upiimagepp

Të paktën 3 njerëz kanë humbur jetën dhe disa të tjerë janë plagosur nga një sulm me armë në areoportin “Fort Lauderdale” në Florida. Kështu raportojnë mediat amerikane sipas të cilave një burrë ka hapur zjarr por më pas është arrestuar nga policia. Pas të shtënave ka nisur edhe evakuimi i terminalit. Ngjarja ka ndodhur në zonën e tërheqjes së bagazheve./ revistawho.com

Tags : Floridasulmi
loading...