close
Breaking NewsLajme

LAJMI I FUNDIT/ Pas shumë vitesh, nisin reshjet e borës në Durrës

auto_15934750_10209569538694270_480335107_n1483648952

Reshjet e dëborës kanë nisur edhe në qytetin bregdetar të Durrësit. Për herë të parë pas disa vitesh, mbrëmjen e sotme në Durrës kanë rënë borë.

Gjatë ditës së nesërme deri në fundjavë, në të gjithë vendin është parashikuar moti i keq dhe me temperatura deri në -20 gradë celsius.

Ndërkohë, në veri të vendit trashësia e borës arrin deri në 20-30 cm./ syri.net

Tags : boredurres
loading...