• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

LAJMI I FUNDIT/ Durrës, shënohet viktima e parë nga moti i keq

Në Durrës është shënuar viktima e parë nga moti i acartë dhe temperaturat e ulëta.

Viktima është një i pastrehë rreth 40 vjeç, i cili ka humbur jetën në orët e para të mëngjesit të sotëm.

Ai u gjet i pajetë në lagjen nr.17 të qytetit. Dyshohet se viktima vuante edhe nga çrregullime mendore./ syri.net