LAJMI I FUNDIT/ Amal dhe George Clooney presin binjakë!


Prej disa kohësh çifti i “artë” George Clooney dhe Amal Alamuddin ishin zhdukur nga faqet rozë, por në qendër të vëmendjes i ka risjellë sot një skup. E përditshmja libaneze “Daily Star” e pas saj mediat në të gjithë botën, po shkruajnë se Amal është shtatzënë. Burime pranë familjes së saj në Beirut mësohet të kenë zbuluar se çifti janë në pritje të dy binjakëve dhe se madje ata pritet të vijnë në jetë në muajin mars./ revistawho.com

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Lost Password