• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

LAJMI I FUNDIT/ Aksident i katërfishtë në autostradën Tiranë-Durrës

Disa minuta më parë është regjistruar një tjetër aksident në autostradën Tiranë- Durrës. Sipas të dhënave më të fundit katër automjete janë përplasur. Agjencia e lajmeve “Opinion.al” raporton se dy makina Mercedez Benz, njëra fuoristradë e tipit ML, një Fiat Punto si një dhe një fouristradë Honda. Bëhet me dije se nuk ka të lënduar në jetë njerëzore dhe se shkak i aksidentit ka qenë shpejtësia e madhe, tej normave të lejuara, mos respektimi i distancës në rrugë, si dhe lagështia. Si pasojë e këtij aksidenti, përgjatë gjithë segmentit rrugor, ka vështirësi të madhe në qarkullimin e mjeteve.