• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Lady Gaga shfaqet natyrale, shihni si duket këngëtarja pa grimin dhe aksesorët e ekzagjeruar

Këngëtarja me famë botërore Lady Gaga njihet për performancat dhe veshjet e saj të ekzagjeruara në skenë. Rastet kur ajo shfaqet natyrale janë të rralla dhe numërohen me gishtat e dorës.
E tillë ka qenë dhe një foto që Gaga ka postuar në llogarinë e saj personale në “Instagram’.


Me grim natyral këngëtarja duket shumë ndryshe dhe më e freskët se zakonisht.
Në daljen e saj të radhës do presim të shohim surprizën që këngëtarja ka menduar për të befasuar publikun dhe fansat e saj./revistawho.com

CLOSE
CLOSE