• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Kylie Jenner surprizon fansat në ditën e saj të lindjes, publikon fotot më të veçanta me Stormin

Kylie Jenner ka ditëlindjen dhe ka vendosur që në këtë ditë speciale për të, t’i bëjë dedikim asaj që e quan si dhuratën më të çmuar që ka, vajzës së saj Stormi.
‘Duke pritur ditëlindjen time me dhuratën time më të çmuar. Çfarë ishte jeta përpara se të lindje ti, Stormi. Të dua shumë ëngjëlli im i vogël’- ka shkruar Kylie bashkangjitur fotos me të bijën.


Kylie ka vërtetuar edhe njëherë se pasuria dhe luksi në të cilin ajo jeton nuk krahasohen me lumturinë që i ka dhuruar ardhja në jetë e vogëlushes së saj./revistawho.com