Kylie Jenner rivalizon Kim Kardashian me foton e fundit

NEW YORK, NY - SEPTEMBER 10:  TV personality Kylie Jenner attends the Jonathan Simkhai fashion show during September 2016 MADE Fashion Week: The Shows at The Arc, Skylight at Moynihan Station on September 10, 2016 in New York City.  (Photo by Michael Stewart/WireImage)

Kylie Jenner tërhoqi vëmendjen e ndjekësve me foton që publikoi në Snapchat ditën e djeshme. 19 vjeçarja u shfaq e veshur me xhinse dhe bluze teksa tregonte fundshpinën e saj. Nuk është hera e parë që Kylie e bën këtë, por kjo foto erdhi pikërisht pas publikimit të videos së saj me Tyga-n ku shfaqen në skena intime. Mos ndoshta Kylie po zevëndëson të motrën, Kim Kardashian?!

nintchdbpict0002911238271

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Lost Password