• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Kylie Jenner me “projekt sekret”, zbuloni për çfarë bëhet fjalë…

Kylie Jenner postoi mbrëmjen e djeshme disa foto ku shfaqet me flokë bionde dhe me një fustan i cili i tregon në pah format. 19-vjeçarja shkruajti poshtë çdo postimi se ky ishte një projekt sekret. Duke qenë se photoshoot-i është fokusuar tek ngjyra bezhë me siguri ajo do të lançojë ndonjë paletë të re me ngjyra “nude”, -shkruan DailyMail. Ndërsa pjesa tjetër e photoshoot-it fokusohet tek ngjyra blu e errët. Edhe pse Kylie nuk e ka thënë akoma me kë po bashkëpunon për këtë photoshoot, me siguri do të jetë fotografja e saj e preferuar Sasha Samsonova./revistawho.com

Screenshot_20

Screenshot_21

3C1C4DFF00000578-4118836-Warming_up_The_third_of_the_nine_piece_picture_set_sees_Kylie_in-m-81_1484350503855

3C1BE6FA00000578-4118836-Sexy_gym_wear_A_second_set_of_photos_has_Kylie_in_an_athleisure_-m-76_1484350398914

3C1BE49600000578-4118836-Dark_kiss_For_this_set_the_youngest_of_the_Kar_Jenner_sisters_do-m-78_1484350435250

3C1C4BF900000578-4118836-Sizable_asset_Kylie_sat_in_front_of_her_massive_Hermes_box_displ-m-77_1484350416258