close
Breaking NewsLajme

Kylie Jenner i tregon të gjitha! Zhvishet në setin e ri fotografik (FOTOT)

_20161118_233410

Kylie Jenner e ka tërhequr përsëri vëmendjen e të gjithëve. 19 vjeçarja ka postuar para pak minutash disa foto nga seti i ri fotografik. E veshur me bikini të zeza me dantellë dhe një xhaketë lëkure, Kylie ka shfaqur në pah format e saj. Ajo ditën e djeshme publikoi edhe setin e ri kozmetik nga Kylie Cosmetics për festat e fundvitit. Shikoni fotot:

_20161118_232425
_20161118_232459
_20161118_232459 _20161118_232437
_20161118_232412
Tags : kylie jenner
loading...