• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Kylie Jenner i bën një dhuratë shumë të shtrenjtë të dashurit të saj, Tyga…

Mbrëmjen e djeshme Tyga ka festuar ditëlindjen e tij të 27-të. E dashura e tij, Kylie Jenner kishte organizuar një festë për të. Kylie postoi në Snapchat një video të dhuratës. Ajo i kishte dhuruar Tyga-s një byrzylyk me diamante 60 karat. Gjithashtu tortën e ditëlindjes së Tyga-s, Kylie e kishte zbukuruar me foton e tij. Por nuk ka qënë vetëm Kylie, ajo që i ka bërë dhuratë Tyga-s. Snapchat mbrëmë ka krijuar edhe një filter për Tyga-n ku shkruhej Tyga me shkronja ngjyrë ari dhe dy kukulla me fytyrën e tij dhe Kylie.

15079096_731071247048548_2125746011866676802_n15055838_731071333715206_1953597687545304800_n