close
Breaking NewsLajme

Kylie Jenner hedh poshtë thashethemet për zmadhim të gjoksit me këtë foto

kylie-jenner_glamour_12sep16_getty-b

Kylie Jenner u akuzua për zmadhim të gjoksit kur ajo postoi disa foto ditën e djeshme. Por 19 vjeçarja nuk u demoralizua nga komentet e fansave. Ditën e sotme, Kylie postoi një foto ku tregoi format e saj,barkun e tendosur dhe trupin e rrumbullakosur. Kylie është akuzuar shumë kohët e fundit për zmadhim të gjoksit dhe të vitheve, por me këtë foto ajo i ka hedhur poshtë thashethemet. 

screenshot_27

 

Tags : kylie jenner
loading...