• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Kylie Jenner ekspozon të pasmet bombastike, Tyga nuk i reziston dot (FOTO)

Kylie Jenner dhe Tyga janë duke shijuar pushimet në Meksikë së bashku me shokun e Tyga-s, djalin e tij me Blac Chyna-n dhe shoqen e ngushtë të Kylie-t. Në fotot e publikuara në Instagram Kylie ka ekspozuar të pasmet teksa i dashuri i saj nuk i mban dot duart larg saj. Nga ana tjetër Tyga postoi edhe foto me djalin King Cairo i cili duket se po kënaqet shumë në këto pushime me babain.

***PREMIUM EXCLUSIVE RATES APPLY*** Kylie Jenner shows off her curves as Tyga holds onto her in the pool as they show PDA on vacation in Mexico. The happy couple were relaxing at Casa Aramara in Punta Mita Mexico as she leaned over to talk to him on some sun loungers while wearing a small black bikini and long black hair. Kylie had been spotting walking around the property in her bikini also. A playpen jumpy house was also spotted for Tyga's son, King Cairo.
***PREMIUM EXCLUSIVE RATES APPLY*** Kylie Jenner shows off her curves as Tyga holds onto her in the pool as they show PDA on vacation in Mexico. The happy couple were relaxing at Casa Aramara in Punta Mita Mexico as she leaned over to talk to him on some sun loungers while wearing a small black bikini and long black hair. Kylie had been spotting walking around the property in her bikini also. A playpen jumpy house was also spotted for Tyga’s son, King Cairo.

CLOSE
CLOSE