• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Kylie Jenner e ka gati dhuratën e Krishtlindjeve për fansat e saj…

Kylie Jenner pëlqen t’i surprizojë fansat me produktet kozmetike të Kylie Cosmetics. Por këtë rradhë ajo ka menduar që të surprizojë fansat e saj duke publikuar “Çorapja e Kozmetikës së Kylie-t” e cila nuk dihet ende çfarë do të përmbajë brenda por me siguri buzëkuqe nga Kylie Cosmetics. Kylie postoi në snapchat një video të “Çorapja e Kozmetikës së Kylie-t” dhe shkruajti: “Ju nuk jeni gati të zbuloni e çfarë ka brenda Çorapes së Kozmetikës së Kylie-t”. Ajo gjithashtu lajmëroi se kjo suprizë do publikohet për 2 ditë.

15056505_728123187343354_8448903398651054303_n

15068293_1202466186500628_628631003927724608_o

15032727_728123764009963_2486805792511177256_n