• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Kylie dhe Tyga postojnë foto erotike, fansat i akuzojnë për ‘photoshop’

Mesa duket Kylie Jenner nuk e ka parë me vëmendje foton kur e la Tyga-n ta postonte atë. Ditën e djeshme ajo ka marrë shumë komente negative nga fansat të cilët e akuzojnë për fotoshop. Në foton e postuar nga Tyga në Instagram, Kylie shfaqet e ulur në prehrin e tij, por në gjurin e saj ka diçka të cilën fansat e kanë quajtur thithkë. Përveç komenteve negative kishte nga ata që e mbronin duke thënë se askush nuk është perfekt ose disa të tjerë që mendonin se është lyth. Megjithatë Kylie ende nuk ka dhënë një përgjigje në lidhje me këtë./revistawho.com

C11z-raVIAEVT7R