• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Ky trend i vjetër po rikthehet në modë

Një trend i vjetër po rikthehet në modë dhe askujt nuk ja priste mendja. Një trend shumë i përhapur në vitet 1998. Kanë qënë disa nga modelet ato që na kanë kthyer pas në kohë. Bëhet fjalë për fundet sipër pantallonave. Fundi ose fustani mbi pantallona u bë trend në vitet 90′ nga grupi i vajzave B* Witched dhe grupi Girls Aloud. Këto ditë është bërë veshja e preferuar në rrugët e New York-ut, Londrës, Parisit dhe Milanos. Frymëzohuni nga modelet dhe aktoret:

810

Gigi Hadid

810-1

Emily Ratajkowski

810-2

Diane Kruger

810-3

Kendall Jenner

405

Emma Watson