close
Breaking NewsLajme

Ky restorant në Londër është i veçantë nga të tjerët. Ja arsyeja…

gallery_1

Sketch quhet restoranti në Londër i cili pret me mijëra vizitorë çdo vit. Disa shkojnë edhe për të bërë foto. Arsyeja…ky restorant është i gjithi ngjyrë rozë. I dizenjuar nga artisti David Shingley, Sketch ka kolltuqe ngjyrë rozë dhe mure rozë. Shikoni fotot mahnitëse:

gallery_2
gallery_3
1814-sketch04-up1
Tags : restorant
loading...