Ky është mashkulli të cilit Leonora i uron lumturinë


Këngëtarja e dashur Leonora Jakupi, është shumë e rezervuar sa i takon jetës së saj private dhe për rrjedhojë edhe miqtë i ka shumë të pakët. Njërit prej tyre atij më të dashurit i ka uruar sot lumturinë më të madhe për ditëlindjen e tij.

image

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Lost Password