• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Ky është fustani i nusërisë më i klikuar gjatë vitit 2016 (FOTO)

Një nga elementët thelbësorë të një dasme është fustani i nuses dhe duke qënë se jetojmë në kohën e internetit, vajzat sot e zgjedhin fustanin e tyre duke parë modelet e internetit. Edhe pse ka me mijëra modele fustanesh nusërie, ky fustan është i vetmi që është klikuar 2.5 milion herë në Pinterest duke u shpallur edhe si fustani më i klikuar i 2016-ës. Fustani është elegant me dantella dhe jo i fryrë si shumica e fustaneve të nusërisë. Ky fustan kushton 1.870$.

gallery-1471130179-gll-hollie-20-16-1067x1600

gallery-1471130059-gll-hollie-20-12-1067x1600

gallery-1471130629-gll-hollie-20-25-1067x1600

gallery-1471130743-hollie20-2-1067x1600

gallery-1471130789-hollie20-3-1067x1600

gallery-1471130966-gll-hollie-20-14-1067x1600

gallery-1471131050-gll-hollie-20-11-1067x1600