• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Ky është aktori që po “çmend” Turqinë, oferta me vlera marramendëse vetëm për të luajtur në seriale

Baris Arduç është një ndër aktorët më të pëlqyer në Turqi dhe jo vetëm. Ai është i njohur edhe në Shqipëri si “Omeri” i serialit “Dashuri me qira”. Aktori është gjysëm turk e gjysëm shqiptar dhe madje di të flasë edhe pak shqip. Me bukurinë e tij, Baris ka arritur të marrë jo vetëm zemrat e publikut, por edhe regjizorëve të cilët i kanë ofruar shuma të majme vetëm për të luajtur në seriale. Sipas mediave turke atij i janë ofruar 80 mijë lira turke në muaj vetëm për të qenë protagonist i një seriali të ri. Për aktorët e tjerë ofertat shkojnë deri në 30 mijë lira. Nuk e dimë nëse Baris e ka pranuar ofertën, por do të na bëhej qejfi ta shihnim në televizionet tona./revistawho.com

 

CLOSE
CLOSE