• youuinsttaaffccbb
TEST
2, Breaking News, Instant Articles, Lajme

Kur gruaja të nxjerr zbuluar, Marina Vjollaca tregon ‘pasionin’ e Getoarit në kohën e lirë

Vitin që lamë pas çifti i njohur i showbizit, Marina dhe Getoari kurorëzuan dashurinë e tyre. Ata janë personazhe të njohur të ekranit në fusha të ndryshme, por dashuria për njëri-tjetrin i bashkoi. Herë pas here Marina publikon foto krah Getit, ose momente nga jeta e përditshme.

Image result for marina dhe geti

Ditën e sotme një video në ‘InstaStory’ me siguri i ka bërë të gjithë të qeshin. Reperi i njohur paska një ‘pasion’ të madh, ai gatuan në kohë të lirë. Dhe nuk gatuan si gjithë të tjerët, por në mënyrë të veçantë. Një pulë e vënë në një tenxhere që zien në një pozicion shumë qesharak ka qenë panorama që na ka ofruar Marina. Krahas saj shkruan: “Ja çfarë bën Getoari në kohë të lirë. ‘Shoqja imë në Jacuzzi’, -thotë”. Jeta e çiftit duhet të jetë e mbushur me të qeshura shumicën e kohës dhe kjo duket qartë./revistawho.com

CLOSE
CLOSE