• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Ku janë dhe me çfarë po merren sot aktorët e serialit indian “Bidaai” (FOTOT)

Kanë kaluar tetë muaj që nga mbarimi i serialit indian Bidaai në Shqipëri, seriali i cili theu rekordet e shikueshmërisë. Por ku janë sot Sadna, Ragni, Alek apo Ranvir? Serialet ku ata po luajnë aktualisht i zbulojmë në këtë artikull.

screenshot_26

Sadna – aktorja indiane Sara Khan e cila bëri të gjithë shqiptarët të qajnë me rolin e saj, aktualisht po luan rolin kryesor në serialin “Bay Khudi”. 

screenshot_27

Sara Khan (Sadna) në serialin “Bay Khudi”

ragini-bidaai-photos

Ragni – aktorja indiane Parul Chauhan e cila luante rolin e vajzës me ngjyrë por të dashur e të ëmbël, Ragnit, aktualisht po luan në serialin “Yeh Rishta Kya Kehlata Hai”.

screenshot_8

Parul Chauhan (Ragni) në serialin “Yeh Rishta Kya Kehlata Hai”

screenshot_20

Alek – E kush mund ta harrojë Angad Hasijan me rolin e Alekut, djalit të çmendur që dashurohet me Sadnën. Angad aktualisht po luan në serialin “Waaris”.

screenshot_25

Angad Hasija (Alek) në serialin “Waaris”

screenshot_25

Ranvir – Nuk mund të harrojmë pa përmendur edhe Kinshuk Mahajan me rolin e Ranvirit që i rrëmbeu zemrat vajzave. Ai aktualisht luan në serialin “Naagin”.

screenshot_28

Kinshuk Mahajan (Ranvir) në serialin “Naagin”