• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Kryejnë marrëdhënie treshe në lokal, pronari i restorantit i kap mat dhe…

Sheh baristen që punon në lokalin e tij duke bërë veprime seksuale me një çift të fejuarish pas banakut dhe e rreh egërsisht, duke u përballur me denoncimin e gruas. Protagonisti i kësaj ngjarje është i zoti i lokalit Caffè e Cicchetti, në sheshin e Chioggia, në Veneto të Italisë. I zoti i lokalit po kontrollonte se çfarë po ndodhte brenda tij, nëpërmjet telekamerave të lidhura me celularin e tij, kur vuri re sjelljet e pahijshme. Në atë moment humbi toruan, shkoi në lokal dhe rrahu punonjësen, e cila përfundoi në spital. Jo vetëm kaq, por fotot e skenave seksuale të cilat i gjeni më poshtë i publikoi në Facebook, duke i fyer tre personat që shfaqen në to. Pak pas publikimit, profili i tij u bllokua.

sex2