close
Breaking NewsLajme

Kriza martesore! Kanye West xheloz për Kim Kardashian, mëson tradhëtinë

kim-kardashian-cheating-allegations-kanye-west-calls-other-man-marriage-problems-return-02

Mediat e huaja kanë raportuar ditën e sotme se Kim dhe bashkëshorti i saj, Kanye West janë grindur mbrëmjen e kaluar pasi reperi pa një artikull ku shkruhej se Kim e ka tradhëtuar me futbollistin amerikan Marquette King. Kanye e ka telefonuar futbollistin dhe e ka pyetur nëse është e vërtetë. Kim i tha Kanye-t mos ta diskutonte këtë muhabet dhe kështu kanë filluar të grinden. Tani Kim po bën gjithçka që martesa të funksionojë.

Tags : Kanye Westkim kardashian
loading...