• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Kriteret e Bleonës: Në jetë më duhet një miliarder nën 40 vjeç dhe i pamartuar

Në revistën “MangoBunch” ‘online’ është publikuar një intervistë e bërë me yllin shqiptar Bleona. Ajo ka foluar për fillimet e saj në muzike, eksperiencën me Timbaland e shumë të tjera. Por kryetitulli i intervistës janë kriteret të cilat duhet të plotësojë dikush për të qenë në krah të këngëtares. E pyetur nga gazetari se cila është e mira e të qenit në një lidhje me Bleonën ajo ka thënë me të qeshur se në fillim duhet ai duhet të plotësojë kriterët e saj. “Një miliarder, nën 40 vjeç dhe i pamartuar. Të mos ketë dashnore. Është paksa e pamundur apo jo?”- është shprehur këngëtarja./ Opinion.al