• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

KRISHTLINDJE/ Nga pallati i Buckingham tek shtëpitë e personazheve të famshëm, ja dekorimet më të bukura

Nëse akoma nuk keni gjetur zbukurimet e duhura për Krishtlindje, koha nuk iu premton më. Faqja prestigjoze Vogue.com ka zgjedhur të bëjë një përmbledhje të dekorimeve më të bukura për t’ju ardhur sadopak në ndihmë. Nga pallati i Buckingham, Shtëpia e Bardhë dhe tek dekorimet në shtëpinë e Jessica Alba, Reese Witherspoon apo Kylie Jenner këto janë zbukurimet e festave më të dashura nga të gjithë.

01-christmas-decorations-roundup 02-christmas-decorations-roundup 03-christmas-decorations-roundup 04-christmas-decorations-roundup 05-christmas-decorations-roundup 06-christmas-decorations-roundup 07-christmas-decorations-roundup 08-christmas-decorations-roundup 09-christmas-decorations-roundup 10-christmas-decorations-roundup 11-christmas-decorations-roundup 12-christmas-decorations-roundup 13-christmas-decorations-roundup