• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Kris Jenner ofendon të bijën duke e quajtur ‘tradhtare’ (VIDEO)

Në një klip të publikuar ditën e djeshme të “reality-sho” “Keeping Up With the Kardashians”, Kris Jenner shihet teksa shpërthen ndaj së bijës duke e quajtur atë një tradhtare për faktin se ka ndihmuar Caitlyn Jenner të vishet bukur për ceremoninë e ndarjes së çmimeve “2016 ESPY Aëards”. “Shikoni se çfarë më dërgoi mamaja. Ajo është kaq e acaruar që Kim është kujdesur për veshjen e Caitlyn Jenner”, ka thënë fillimisht Khloe Kardashian. Më vonë ka qënë një telefonatë që Kim ka marrë nga nëna e saj, ku kjo e fundi ka shprehur pakënaqësinë e saj. “Kim, je një tradhtare e keqe”, ka thënë 60-vjeçarja. “Nuk do ta luash këtë lloj loje përsëri”. Kim, Khloe dhe Jonathan janë shokuar nga ky reagim dhe kanë mbetur pa fjalë.

https://youtu.be/02AhE-1a1no