• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Jetë, Këshilla, Lajme

Kosi qenka zgjidhja e kaq shumë problemeve, por kur duhet konsumuar?

Studimet mbi reagimin e trupit ndaj ushqimeve të caktuara janë shtuar shumë së fundmi. Në Universitetin e Wisconsin-Madison është realizuar një i tillë për kosin, një nga ushqimet që gjendet në çdo shtëpi. Përfundimet e nxjerra prej tij kanë treguar se nëse e konsumoni kosin para çdo vakti do të keni rezultate më të mira në humbje peshe, por jo vetëm.

Rezultate imazhesh për yougurt

Ky produkt bulmeti konsiston në uljen e presionit të gjakut, në parandalimin e artritit dhe ndihmon në shëndetin e mirë të dhëmbëve. Sapo zbuluam produktin që ju ndihmon të arrini peshën që dëshironi pa dëmtuar shëndetin!/revistawho.com

CLOSE
CLOSE