• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme, Moti

Korriku nuk zhgënjen, përmirsime të ndjeshme të motit që në ditën e parë

Sot data shënon 1 korrik dhe temperaturat kanë nisur të përmirësohen ndjeshëm. Pas një qershori të mërzitshëm me shi dhe vranësira duket se vendin e ka dielli i fortë i cili do të na drejtojë të gjithëve për në vendet bregdetare. Sipas “Meteoalb”, java e parë e këtij muaji do të jetë me diell dhe temperatura që kapin deri në 35 gradë celsius. Pasditet do të shoqërohen me vranësira në disa qytete, megjithatë nuk do të jenë shumë të shpeshta. Vetëm në zonat malore do të kemi rrebeshe të shkurtra të cilat nuk do të ndikojnë në zonat e tjera./revistawho.com

 

CLOSE
CLOSE