close
Breaking NewsLajme

Konkurrencë të pasmesh mes motrave Kardashian

3aba507e00000578-0-image-a-66_1480018571113

Ato tërheqin vëmendje kur të pozojnë vetëm, imagjino se çfarë mund të ndodhë kur bashkojnë forcat 2 motrat Kardashian. Kim dhe Khloe janë bashkuar bashkë në një “booty challenge” në plazh. Shkrepjet janë bërë për “Yeezy Season3” të revistës gjermane “032c”, të cilat janë ideuar nga Kanye West. Ajo çfarë vihet re në këtë set fotografik janë të pasmet e tyre super seksi.

 

Tags : fotokhloe kardashiankim kardashianseksi
loading...