• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Konfirmohet bashkëpunimi, Nora dhe Ermali shumë shpejt me një hit

Është përfolur shumë se dyshja e suksesshme, Ermal Fejzullahu dhe Nora Istrefi do të vijnë me një bashkëpunim, por asnjëhërë nuk është konfirmuar nga të dyja palët. Ka qenë shtëpia diskografike ‘RedBox’ që përmes një postimi ka lajmëruar se bashkëpunimi mes Norës dhe Ermalit do të vijë shumë shpejt. Sigurisht pritet të jetë një hit sepse të dy këngëtarët janë shumë të pëlqyer.

er-663x376