• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Kompania prestigjioze italiane shfaq spotin e ri televiziv me zërin e këngëtares së njohur shqiptare

Marka e njohur italiane e produkteve të paketuara të pastiçerisë, Bauli, ka nisur të transmetojë në televizione, spotin e ri të kroasanëve. E veçanta e këtij spoti është edhe një motiv muzikor i kënduar për butësinë që duhet të mbushë ditët tona. Këngëtarja që e ka realizuar zërin është shqiptarja Elhadia Dani, fituese e The Voice of Italy, shkruan “Class”. Plot butësi dhe ëmbëlsi ky spot, edhe prej zërit të Elhaidës. Ndërkaq këngëtarja, ndodhet në Paris, për provat  e Notre Dame de Paris, ku interpreton, me kastin e dytë, rolin e Esmeraldës.

elhaida_dani_8

A tutti quelli che cercano il morbido in ogni giorno, dedichiamo il nostro nuovo spot dei Croissant. Buona visione! 🙂

Posted by Bauli on Samstag, 1. Oktober 2016