• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Komentuesja i vë në pah ‘defektet’, Oriola Marashi: Burri yt m’i pëlqen

Oriola Marashi është emri që po lexojmë përditë në media. Duket se bukuroshja e ka kthyer qëllim në vetvete sensin e protagonizmit. Vetëm dje ajo ka ngjallur reagime të shumta në rrjet. Si fillim me një foto mjaft provokuese ku lihej të kuptohej se ishte pa të brendshme, për të vazhduar me një video ku Oriola, e veshur me tanga, kërcente mbi krevat në orët e vona të natës.
Njëra nga komentueset ka aluduar se Marashi nuk qesh pasi ka defekt me dhëmbët.
“A keni parë ndonjëherë foto të Oriolës duke qeshur? Jo, pse? Sepse duket si vampir. Bukuria është në buzëqeshje, në lëvizje etj,  jo vetëm kur postohesh si statujë. Po nuk qe e vërtetë posto një foto tani duke qeshur” – shkruan komentuesja.
Oriola nuk iu kursye aspak këtij komenti, duke i kthyer përgjie se dhembët që ka me siguri ja pëlqen dhe burri i komentueses.
“Kam foto duke qesh, nëse do kisha komplekse me dhëmbët e mi do t’i kisha rregulluar ose do kisha vënë tela. Mbase në një të ardhme i rregulloj, por mua më pëlqejnë dhe burri jot mi pëlqen, jam e sigurt”- ka shkruar modelja.