• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Kolona zanore e 50 Shades Darker do t’ju lërë ‘shtatzënë’, zbuloni arsyen

Ne të gjithë e dimë tashmë se Jamie Dornan në rolin e Christian Grey eksiton femrat madje pa i prekur ato por sipas Nick Jonas, do të jetë kolonat zanora e “50 Shades Darker”, ajo që do të lërë femrat shtatzënë në këtë seri. Ndërkohë që duhet më pak se një muaj që ky film të shfaqet në kinema, momentalisht është zbuluar kolona zanore, ku kanë marrë pjesë John Legend, kompozitori Danny Elfman dhe sigurisht kënga e e Zayn Malik dhe Taylor Swift, “I Don’t Wanna Live Forever”. Përveç artistëve të sipërpërmendur, Nick Jonas dhe Nicki Minaj kanë sjellë gjithashtu një bashkëpunim për filmin e shumëpërfolur, këngë për të cilën Nick Jonas ka thënë se shumë fëmijë do të vijnë në jetë për shkak të kësaj kolone zanore./topalbaniaradio

CLOSE
CLOSE