• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Koha kalon por jo për Vera Grabockën, ja si dukej regjisorja 50 vite më parë

Regjisorja e njohur shqiptare Vera Grabocka, njihet tashmë për rininë e përjetshme. Edhe pse është 67 vjeçe ajo vazhdon të duket si një vajzë e re dhe duket sikur koha e ka ’dënuar’ për të qëndruar përjetësish e re. Në një foto të publikuar nga “Tirana Post” duket mjaft qartë se Vera vazhdon të qëndrojë të jetë e bukur ashtu si 50 vite më parë. Teksa ishte maturante në shkollën “Perto Nini” Vera ka bërë foton tradicionale ku shfaqet krahas bashkëmoshatarëve të saj dhe ishte ende një vajzë e zakonshme, por plot ide dhe ëndrra./revistawho.com