• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Koço Kokëdhima letër prekëse të bijës këngëtare: Kam dashuri të pakufishme për ty

“E shtrenjta Besa ime, po të dërgoj këto lule për të të përcjellë dashurinë time të pakufishme dhe besimin e palëkundur që kam për ty. I yti përjetë”. Këto janë fjalët prekëse të një babai për vajzën e tij të madhe, dashurinë e parë të shtëpisë. Të dy protagonistët e këtij artikull janë njerëz të famshëm, atë e bijë. Letra që shoqëronte një buqetë të bukur lulesh është shkruar nga ish-deputeti i Partisë Socialiste Koço Kokëdhima. Ai ia ka dedikuar të bijës Besa, këngëtare e suksesshme shqiptare. Këtë dhuratë të bukur artsitja e ka ndarë me miqtë e Instagramit, vetëm rasti për të cilin është bërë dhurata, ka mbetur mister.

 

A photo posted by Besa (@besaofficial) on