• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Klea Huta nervozohet me trafikun dhe me policët: Pse zotëri pse? (FOTO)

Trafikun e rënduar në kryeqytet nuk e ka shmangur dot as Klea Huta, e cila postoi një video ku e mërzitur nga pritja në trafik fajëson policët. “Kam një pyetje shumë interesante, sa herë dalim ka trafik. Po pse sa herë ka policë ka edhe më shumë trafik? Pse mer zotëri pse?”, -thotë moderatorja dhe këngëtarja./revistawho.com

15966222_761359327353073_1053822418818451689_n