close
Breaking NewsLajme

Klea Huta ndryshon krejtësisht look, modeli i ri i flokëve do t’ju habisë (FOTO)

9b9f204fadc10b120beeb5f032f0c22d

Me anë të një postimi në Instagram, Klea Huta ka treguar se flokët e saj të gjatë dhe të zinj nuk janë më. Moderatorja ka vendosur të bëjë një ndryshim në look duke i prerë flokët jo pak, por të shkurtra fare. “U mërzita duke i mbajtur flokët e gjatë gjithmonë” -shkruajti ajo. Mezi presim të shohim ndryshimin tek moderatorja me një foto të mirëfilltë!

15741207_753974081424931_1387348521407512070_n
Tags : flokeKlea Huta
loading...