• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Klaudia Pepa një rrugë e dy punë, duke bërë pazarin ushtron dhe profesionin

Klaudia Pepa përveç një karriere të suksesshme në Shqipëri, ka arritur të krijojë emër edhe në Itali. Jo vetëm si balerinë, por tani ka filluar edhe karrierën si prezantuese. Megjithatë baleti është profesioni i saj i parë dhe i vetëm.

Madje Klaudia gjen mundësi ta praktikojë në çdo moment dhe në çdo ambient ku ka mundësi. Ajo ka publikuar në ‘Instagram’ një video, në të cilën shihet duke bërë pazar dhe në të njëjtën kohë duke bërë sparkatën. Në supermarket ky veprim i balerinës shqiptare i ka habitur të gjithë, megjithatë Klaudia e shoqëronte të gjithën me një buzëqeshje. Kjo video ka shkaktuar shumë të qeshura dhe reagime të shumta tek të gjithë ndjekësit. /revistawho.com

Si fa la spesaaaaaa 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

A post shared by Klaudia Pepa Official (@klaudiapepa) on

CLOSE
CLOSE