close
Breaking NewsLajme

Klani Kardashian nuk ndjek traditën këtë vit, ja arsyet…

3ba131a400000578-4064838-image-m-27_1482673741231

Klani Kardashian njihen për kartolinat ekstravagante të Krishtlindjes, të cilat janë kthyer në traditë të përvitshme. Por këtë vit duket se kanë vendosur mos të shpërndajnë kartolina festive. Ka disa arsye pse ata nuk po e ndjekin traditën: rrëmbimi i Kim Kardashian në Paris, divorci i Khloe Kardashian, kriza nervore e Kanye West dhe drama e Rob Kardashian dhe Blac Chyna. Të gjitha këto kanë ndikuar që familja mos të mblidhet të bëjë një fotografi për kartolinë siç bëjnë çdo vit. Burime pranë familjes Kardashian bëjnë me dije se për shkak të axhendës së ngjeshur, ka qënë e pamundur të mblidhen bashkë. 

Tags : kartolineklani kardashian
loading...