close
Breaking NewsLajme

Kjo video është bërë virale, ja pse…

dembeli-vrapon-i-ulur-duke-ngrene-dhe-pire-vere-foto-780×439

Një burrë nga Kina është duke bërë xhiro në internet, me mënyrën se si bën ushtrime fizike.
Ai e ka vënë një karrige mbi tredmill dhe bën sikur po vrapon, transmeton Telegrafi.
Derisa lëvizte shiriti poshtë tij, ai hante ushqimet që kishte afër dhe pinte verë.
Madje, burri me bark të fryrë duket se është lodhur dhe fshinë djersët me peshqir.
“Sapo e gjeta mënyrën se si të bëjë ushtrime dhe të heq peshën e tepërt”, është një koment për këtë rast.

http://https://youtu.be/HEUCNVypI3A

Tags : dembelvideo
loading...