• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Kjo modele dikur ka qenë një fanse e madhe e Justin Biber

Ashtu si shumë femra të moshës së saj, edhe motra e Kim Kardashian pranon simpatinë për Justin Biber.

Kendall nuk turpërohet që të pranojë se ajo ka qenë një fanse e madhe e Justin Bieber.

“Justin Bieber ishte pop ylli i kohës time. Unë ndjej se kam pasur një simpati tipike për një 12 vjeçare në të”, ka thënë ajo.
Por, në deklaratën e saj për ë Magazine, shkruan Telegrafi, Kendall shton se më nuk ka simpati për pop yllin.
Jo, tani më nuk ndjej simpati për të”, përfundoi ajo.

Duket se Kendall është rritur dhe më nuk ka afeksion për Bieberin.